ÚvodZákaznické aplikace

Zákaznické aplikace

Provozní statistiky 

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že od 20. 5. 2013 je dostupný nový portál Provozní statistiky na adrese https://performance.gtsce.com/
 

Weborder GTS mobil

Weborder GTS mobil je on-line rozhraní pro administraci služby GTS mobil. Weborder umožňuje administrátorovi zákazníka objednávat nové SIM karty ke službě GTS mobil, objednávat změny nastavení a konfigurace jednotlivých SIM karet, zobrazit aktuální čerpání datových limitů (FUP), sledovat stav objednávek apod. Přístup je umožněn pouze osobám, které zákazník pověřil rolí administrátora služeb. Přístup je zabezpečen autorizací prostřednictvím mobilního čísla administrátora a jednorázového hesla zaslaného poskytovatelem prostřednictvím SMS na mobilní telefon administrátora.
 
Vstup do aplikace: https://mvno.gts.cz/
 
Uživatelská příručka Weborder GTS mobil
 

WebCare

Na tomto místě naleznete vstup do zákaznické aplikace "WebCare" pro služby GTS Czech.

webcare.gts.cz

 

Virtuální ústředna

Virtuální ústředna představuje virtuální řešení klasické pobočkové ústředny se všemi jejími funkcemi a doplňkovými aplikacemi. Součástí řešení je webový portál pro její správu:
portal-uc.gtsce.com

Portál doplňují aplikace pro větší efektivitu práce. Využijte indikaci přítomnosti, chatujte, sdílejte plochu. Dle potřeby uspořádejte telekonference či videokonference. Komunikátor T UC-One (určený pro Windows, Mac, mobilní telefony a tablety s platformou Android a iOS) doplňují doplňkové pluginy například pro snadné uspořádání tele/video konference a posílání pozvánek s přístupovými údaji.
Podrobné údaje k funkci platformy najdete v kontextové nápovědě portálu po stisknutí odkazu Nápověda.  Návody k použití koncových zařízení, aplikací a aplikace ke stažení najdete na portálu po stisknutí odkazu Ke stažení.
 

Virtuální fax

Fax je stále důležitý pro důvěryhodnou výměnu oficiálních dokumentů. Nyní ale můžete faxovat snadněji a efektivněji. Virtuální fax umožňuje odeslat a přijmout fax stejně pohodlně jako e-mail. Usnadní vám provoz a integraci se stávajícími IT systémy. Snížíte náklady a odpadnou vám starosti s údržbou starších faxových přístrojů. Všechny faxy se navíc elektronicky archivují.
www.gtsfax.cz

 

SMS Gate

Se službou SMS Gate můžete za výhodných podmínek odesílat (a přijímat) SMS přímo ze svého počítače a to buď prostřednictvím on-line aplikace Profil SMS (nemusíte nic instalovat na svém PC) nebo prostřednictvím programu B-SMS, který lze nainstalovat do vašeho PC s operačním systémem MS Windows XP a vyšším.

Profil SMS

B-SMS uživatelský manuál
 

GTS CWI - Barevná čísla+

Vstup do aplikace: https://cwi.gts.cz

Návod k CWI wizard

Uživatelský manuál aplikace (CZ)

User guide (ENG)

Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím