ÚvodSlužbyBalíčkyIP komplet premium

IP komplet premium

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Komplexní komunikační řešení pro vaši společnost

Každé podnikání potřebuje spolehlivé komunikační nástroje. Ideálně takové, které zároveň umožní snížení investičních a provozních výdajů. Služby IP komplet premium a IP komplet premium+ pokrývají všechny klíčové oblasti firemní komunikace. Přináší vysokorychlostní symetrické připojení včetně zajištění ochrany před útoky a riziky přicházející z internetu, úložiště dat s velkou kapacitou a především hlasové služby s voláním na pevné linky zdarma.

Přínosy

  • Získáte kompletní balíček komunikačních služeb za výhodnou cenu bez počátečních investic 
  • Obdržíte dostatečnou kapacitu pro využití inovativních Cloudových a IT služeb 
  • Využijete volání zdarma na pevné linky v České republice a okolních zemích 
  • Oceníte garantovanou spolehlivost služby (SLA) a zákaznickou podporu (24/7)


 

Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby
Služby Premium Net vám dávají do rukou komunikační nástroje, které jsou nezbytné pro plynulý chod firemní centrály i poboček. Díky škálovatelnosti, snadnému přizpůsobení a doplňkovým službám budete připraveni na budoucí růst svého podnikání.
 
S Premium Net získáte čtyři hlavní služby:
 
  • Připojení k internetu - symetrické online připojení se stejnou rychlostí pro přijímání a odesílání dat (až 100 Mbit/s). Připojení není agregované, o kapacitu linky se tedy nemusíte s nikým dělit.
  • Hlasové služby - neomezené volání zdarma do pevných sítí v ČR a okolních zemích je možné až 4 hlasové kanály. V ceně služby je zahrnuto rozhraní pro připojení přes SIP nebo H.323 protokol.
  • Síťové úložiště dat - kapacita až 1000 GB umožňuje online sdílení a zálohování dat včetně vzdáleného přístupu. Celý systém je umístěn v datovém centru GTS, čímž je garantována vysoká míra dostupnosti a ochrany dat.
  • Internetové zabezpečení - ochrana vašeho internetového připojení eliminuje potenciální útoky na úrovni páteřní sítě. Klíčová je obrana před útoky z internetu (firewall + IPS), WEB filtering a kontrola aplikací. Administraci a nastavení zabezpečení můžete provádět sami přes web, u služby Premium Net+ získáte optimální nastavení bezpečnosti prostřednictvím školeného technického personálu GTS.

Služba je nabízena ve dvou základních variantách  IP komplet premium a IP komplet premium+. Služba IP komplet premium+ přináší vyšší přenosové rychlosti a bohatší výbavu funkcí pro internetové zabezpečení. Více naleznete v sekci Specifiakce.

Pro více informací nás kontaktujte.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím