GTS mobil+

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Neomezené volání z pevné i mobilu a internet pro firmy

Zajistit kvalitní připojení pro firmu včetně bezpečnostních opatření a umožnit finančně výhodnou a flexibilní hlasovou komunikaci pro zaměstnance. To je základní předpoklad pro kvalitní firemní komunikaci. V GTS jsme tyto požadavky spojili do jednoho výhodného balíčku a přidali řadu užitečných funkcí.

Přínosy

 • Žádný poplatek za zřízení služby
 • Spolehlivé připojení k internetu s širokou dostupností v ČR
 • Absolutní kontrola nákladů, fixní měsíční poplatek za neomezené volání z pevné nebo mobilu kamkoliv v ČR 
 • Zajištění bezpečnosti internetové přípojky
 • WiFi data ve Vaší kanceláři přináší maximální kvalitu a šetří mobilní datové přenosy
 • Rychlé a snadné zřízení služby

Reference

Přehled Využití Specifikace Dostupnost služby
Jedinečná služba, která našim zákazníkům přináší kompletní zajištění komunikační potřeb počínaje internetem a zahrnující pevné i mobilní hlasové služby.

 • Internet nabízí dostatečné kapacity pro základní fungování malých a středních firem a to až do rychlosti 20/2Mbps. Dostupnost pokrytí na většině území ČR umožní v případě potřeby připojení více lokalit jedním poskytovatelem.
  Pro potřeby větších firem nebo větších symetrických kapacit připraví GTS Czech individuální řešení internetového nebo VPN přípojení dle potřeb zákazníka.

 • Hlasové služby jsou určeny pro libovolný počet uživatelů a jsou složeny z mobilní i fixní části, tzn. každý uživatel získává hlasovou SIM a pevnou linku včetně telefonu. To vše s neomezeným voláním na čísla v ČR a na pevné linky okolních zemí. Součástí mobilní služby jsou i neomezené SMS a mobilní data s FUPem 1MB na den. V rámci pevné linky získává uživatel vedle IP telefonu také funkce pobočkové ústředny.

 • Řada nadstandardních funkcí zahrnutých v ceně balíčku jako je WiFi off-load umožňující využívat efektivně a bezpečně bezdrátové datové přenosy ve firmě. Zajišťují komplexně bezpečnost internetové přípojky a možnost vytvářet pravidla pro firemní uživatele. Dále pak nabízí moderní a komfortní způsob využití stávající faxové komunikace.
 

 
Mezi hlavní přínosy konvergentní nabídky GTS patří automaticky garantovaná fixně mobilní VPN. Pokud má Vaše společnost fixní i hlasové služby od GTS, je zajištěno volání v rámci firmy zdarma bez ohledu na tarif nebo typ služby.
 
Pro více informací nás kontaktujte.