IP komplet

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Datová a hlasová komunikace pro střední a velké společnosti

Získejte internet, hlas a IP VPN v jedné službě. IP Komplet pokryje všechny telekomunikační potřeby vaší firmy. Jednou z hlavních výhod je variabilita a flexibilita. Služba se přizpůsobí technologickým možnostem, aktuálnímu stavu a vašim požadavkům.

Přínosy

  • Komplexní řešení všech vašich internetových, hlasových a datových požadavků
  • Variabilita a přizpůsobivost
  • Přímé připojení jakékoliv pobočkové telefonní ústředny
  • Snadné vytváření zabezpečené IP VPN sítě a garantovaná rychlost přenosu dat
  • Odpadá starost o několik samostatných přípojek
  • Volání zdarma v rámci firmy a mezi pobočkami
Přehled Využití Specifikace Service Coverage
Na českém trhu je telekomunikační služba IP komplet zcela unikátní. Zajistí vám internetové připojení, privátní datové propojení IP VPN a cenově výhodné volání. To vše dostanete v rámci jednoho řešení a přístupového okruhu.
 
Jeden přístupový okruh
Řešení IP komplet využívá nejefektivnější přístupovou metodu, která přivede výhody telekomunikačních služeb přímo do vaší lokality. V rámci jednoho přístupového okruhu poskytujeme internetové připojení, virtuální datovou síť, veřejnou telefonní službu a virtuální hlasovou síť. Služba přináší úspory také díky snadné správě. Od stabilního operátora získáte jeden účet a závazek péče 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nemusíte ztrácet čas jednáním s několika různými dodavateli.
  
Internetové služby
Získáte plně manažovaný přístup k symetrickému internetu. Poskytujeme monitoring služby v rámci celé IP sítě a přístupových linek až po ethernetové rozhraní vašich zařízení.
 
Služba IP VPN
Služba IP VPN umožňuje zabezpečenou datovou komunikaci any-to-any mezi lokálními sítěmi (LAN) a vzdálenými počítačovými systémy přes privátní rozsáhlou síť (WAN).
IP VPN je implementována v rámci IP/MPLS sítě. Každá jednotlivá VPN je bezpečně a logicky oddělena od ostatních VPN a od internetu. IP VPN nabízí pět tříd služby (CoS).
 
Úspory za volání
Volejte zdarma mezi vzdálenými pobočkami firmy díky hlasové virtuální privátní síti (VPN). Nastavíme jednotný číselný plán pro všechny vaše pobočky, aby si uživatelé mohli volat rychleji pomocí zkrácené volby.

Pro více informací nás kontaktujte.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím