ÚvodSlužbyInternetInternet ADSL/VDSL

Internet ADSL/VDSL

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Rychlé DSL připojení k internetu za výhodnou cenu

Získejte spolehlivé a cenově výhodné vysokorychlostní připojení k internetu, které splní vaše očekávání. Služba Internet ADSL/VDSLje vhodná pro menší a středně velké firmy, ale například i pro pracovníky pracující vzdáleně. Služba Vám poskytne komplexní řešení vysokorychlostního připojení k internetu a telefonních potřeb - prostřednictvím stávající telefonní linky můžete být připojeni k internetu a zároveň volat levněji.

Přínosy

  • Cenově výhodná a spolehlivá internetová konektivita pro malé a středně velké firmy
  • Připojíte svoji pobočku k internetu odkudkoliv a kdykoliv
  • Rychlá instalace - vaše firma bude online během pár dnů
  • Řada doplňkových služeb (mail,  web, doména..)
  • Plná a proaktivní podpora 24/7 dohledového centra


Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby Ceník
Internet ADSL/VDSLposkytuje trvalé vysokorychlostní asymetrické připojení k internetu. Služba je založena na technologii Asymmetric Digital Subscriber Line (ADSL) nebo Very High Speed DSL (VDSL), která vám umožňuje využít stávající telefonní linku pro rychlý a bezpečený přenos dat. Klíčové vlastnosti jsou rychlá instalace během několika málo pracovních dní, neomezený přenos dat a rychlosti, jednoduché nastavení, spolehlivý provoz a servis služby.

Pro více informací nás kontaktujte.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím