ÚvodSlužbyHlasDuhové číslo

Duhové číslo

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Zvyšte ziskovost svých služeb, prodávejte přes telefon

Bez ohledu na druh podnikání, firmy hledají způsob, jak bezpečně, rychle a efektivně proměnit své služby na peníze. Služba Duhové číslo představuje řešení pro takové potřeby zákazníka. Je zároveň novým zdrojem příjmů i optimálním řešením z pohledu nákladů. Pokud uvažujete o nabídce placených informací, zábavy nebo služeb pro dospělé přes telefon, je Duhové číslo ideálním řešením. Speciální prodejní linka (audiotex) vám přinese nový zdroj příjmů a úsporu nákladů. Stačí, aby zákazníci vytočili vámi určené číslo.

Přínosy

  • Jednoduché a bezpečné řešení pro příjem poplatků od zákazníků
  • Důvěryhodný platební systém s přehledným vyúčtováním plateb
  • Bezproblémový přechod na platformu GTS
  • Flexibilní řešení splní vaše požadavky
  • Plná a proaktivní podpora 24/7 dohledového centra
 

Reference

Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby Ceník
GTS Duhové číslo je komplexní, nákladově efektivní a spolehlivé hlasové řešení mikroplateb, které je vhodné pro všechny firmy.
 
Klíčové služby:


  • Prémiové telefonní číslo: Vyberete si z nabídky standardních a snadno zapamatovatelných čísel, která jsou přístupná ze všech tuzemských pevných i mobilních sítí.
     
  • Prémiové tarify: Budete mít jistotu, že od zákazníků dostanete peníze vždy, když využijí vaši službu.

  • Doplňkové služby: Získáte ještě větší výhody díky frontě čekajících hovorů, oznámením, podmíněnému směrování hovorů nebo hlasovému systému IVR.

Pomocí Duhového čísla mohou zákazníci získat přístup k vámi nabízenému obsahu jednoduše a kdykoliv. Naše služby s přidanou hodnotou (podmíněné směrování hovorů, fronta čekajících hovorů a IVR) umožní vašim zákazníkům nonstop přístup ke zpoplatněným informacím. Audiotex od GTS splňuje potřebné technické podmínky a zaručuje řádné vyúčtování plateb.
 
Profesionální hlasové řešení mikroplateb vám nabízí kombinaci pokročilých funkcí, digitální kvalitu, výběr z cenových modelů a plnou podporu pro bezproblémové přenesení vašeho stávajícího čísla ke GTS.

Pro více informací nás kontaktujte.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím