ÚvodSlužbyBezpečnostManaged Firewall

Managed Firewall

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Komplexní bezpečnostní řešení pro firemní sítě

Množství různých ohrožení datových sítí, souborů a identity je dnes nepřeberné. Viry, spyware, spamy, podvodné e-maily, škůdci online, hackeři, zloději identity a narušitelé bezdrátových sítí, to vše představuje ohrožení bezpečnosti pro Vás a Vaši firmu. Služba Managed Firewall Vám přináší mimořádnou příležitost profesionálního zabezpečení privátní sítě či LANky. Zajišťuje služby firewallu, intrusion prevention systému (IPS), filtrace webového obsahu, antiviru, antispamu, antispyware, kontroly provozu a řízení IM/P2P a ochrany vzdáleného přístupu přes VPN.

Přínosy

  • Komplexní bezpečnostní řešení formou služby bez vysokých počátečních investic
  • Správa certifikovaným týmem specialistů GTS, Váš IT tým se může soustředit na hlavní, nikoliv se zatěžovat problematikou hrozeb internetu
  • Můžete využít variantu  sdílené nebo dedikované služby dle povahy konektivních služeb
  • Garantovaná kvalita a dostupnost řešení formou služby, které přináší jistotu pro síť, přenos dat i aplikace
  • Pravidlená aktualizace software, upgrade hardware a sledování bezpečnostní problematiky.


Reference

Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby
Služba Managed Firewall spočívá v pronájmu špičkového bezpečnostního zařízení společnosti Fortinet (Fortigate), zajišťující služby firewallu, intrusion prevention systému (IPS), filtrace webového obsahu, antiviru, antispamu, antispyware, kontroly provozu a řízení IM/P2P, která zabraňuje narušení bezpečnosti kombinovanými útoky nebo neautorizovaným užíváním. Řešení je doplněno plným outsourcingem veškerých služeb správy.


Podoba komplexní bezpečnosti jako služby přináší výrazné úspory oproti jednorázové investici do celého řešení a přitom nezvyšuje bezpečnostní rizika. Služby využívají produkty přední světové bezpečnostní společnosti Fortinet.

Pro více informací nás kontaktujte.

Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím