DDoS ochrana

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li více informací kliněte zde

Zabezpečte si své podnikání na maximum

V dnešním světě propojené ekonomiky je internet jedním z nejdůležitějších nástrojů, které firmy používají. Dnešní podnikání si lze těžko představit bez internetové konektivity nebo bez webových stránek. Ty umožňují firmám výměnu informací mezi klíčovými zainteresovanými stranami (stakeholdery) či jím přímo zajišťují podnikání (online business).  Co byste dělali, pokud by vaše webové stránky byly napadeny a vaše firma nemohla několik hodin, dnů nebo dokonce týdnů fungovat?

Distribuované DoS útoky (DDoS) jsou jednou z nejzávažnějších hrozeb, jimž firmy čelí. Závažnost a četnost těchto útoků je vysoká a ohrožení jsou vystaveny všechny druhy společností.Nedopusťte, aby DDoS útoky poškodily vaši ziskovost, dobré jméno firmy či důvěru vašich zákazníků. Obraťte se na naše odborníky, kteří se specializují na prevenci proti DDoS útokům a dokáží vám dokonale zabezpečit vaši firmu proti budoucím útokům.

Přínosy

 • Proaktivní kontrola a spolehlivá podpora (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) zajišťující maximální funkčnost
 • Nepřetržitá ochrana
 • Odhalování různých druhů útoků v reálném čase
 • Vysoká úroveň služeb zaručující včasné upozornění zákazníka a nejvyšší snížení rizik
 • Využití specializovaných zdrojů, které čerpají z bohatých zkušeností se síťovou ochranou proti DDoS útokům
 • Bezpečnostní centrum zajišťující hloubkovou kontrolu paketů
 • Speciální portál pro  sledování on-line zpráv a analýz
 • Žádné další poplatky za zabezpečení jednotlivých útoků 
 • Žádné dodatečné náklady na odstraňování narůstajícího počtu útoků


Reference

Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby
Poslední zprávy uvádějí, že počet DDoS útoků od minulého roku vzrostl o 20 %, přičemž průměrný rozsah jednoho útoku dosahoval 40-50 Gb/s. Vzhledem k závažnosti a promyšlenosti současných útoků nejsou tradiční technologie ochrany, např. hardware na perimetru sítě nebo naddimenzování šířky pásma, dostatečně účinné. Spolehlivé zajištění nepřetržitého provozu může zajistit pouze ochrana založená na síťové platformě.
Služba DDoS ochrana společnosti GTS zajišťuje neustálou ochranu a minimalizuje negativní dopady útoků díky proaktivní kontrole  a realizaci technických a procesních protiopatření pro rychlé snížení rizik. Zkušení odborníci GTS v bezpečnostním centru v úzké spolupráci s vámi blokují závadný tok dat a propouštějí dále jen bezpečný obsah. Tato řízená služba je pro vaši firmu transparentní a nevyžaduje od vás žádné komplikované změny v přesměrování, ani nový software či hardware.

Proces fungování ochrany je plynulý a rychlý:

 1. Vytvoření a realizace plánu ochrany na míru 

 2. Nepřetržitá kontrola
Příchozí a odchozí tok dat  probíhá  běžnou cestou. Systém kontroly DDoS útoků nepřetržitě analyzuje příchozí tok dat a porovnává výsledky měření s předem daným prahem hodnot.

 1. Pokus o útok DDoS
Když kontrolní systém GTS zjistí hrozbu, zaznamená ji a okamžitě pošle výstrahu v rámci provozní sítě GTS a zároveň zákazníkovi prostřednictvím SMS a e-mailu. Odborník na bezpečnost v GTS konkrétní událost okamžitě prověří, klasifikuje a telefonicky na ni upozorní zákazníka.
 
 1. Minimalizace útoků DDoS
V případě, že je událost klasifikována jako DDoS útok, zahájí náš odborník proces minimalizace dopadu útoku. Příchozí tok dat je za méně než jednu vteřinu přesměrován do bezpečnostního centra GTS a vaše webové stránky jsou plně dostupné. Aby byla zajištěna co nejvyšší míra ochrany, sledují naši experti událost po celou dobu, kdy se škodlivý tok dat snaží proniknout do zákazníkovy sítě.

 1. Ukončení útoku DDoS
Po dosažení parametrů definovaných jako běžný stav přeruší naši odborníci proces minimalizace dopadu a přesměrují tok dat na běžnou cestu.
 
Celý proces zajištění důkladné a kvalitní ochrany nezabere déle než 15 minut!

Pro více informací nás kontaktujte.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím