Sjednocená komunikace

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Využijte širokou škálu komunikačních nástrojů a buďte efektivnější

GTS Sjednocená komunikace na platformě Virtuální ústředna představuje kombinaci hlasových služeb, nástrojů pro spolupráci a zasílání zpráv v rámci jednoho řešení. Služba uživatelům usnadňuje komunikaci a poskytuje jim jednotné prostředí pro notebooky, smartphony tablety a IP telefony. Schopnost jednoduše komunikovat přes více zařízení zlepšuje efektivitu zaměstnanců a umožňuje jim být dostupnější pro zákazníky. Služba GTS Sjednocená komunikace může být implementována rychle, snadno a bez nutnosti velkým investičních nákladů.

Přínos

  • Schopnost komunikovat snadno a rychle
  • Plynulé řešení více úkolů prostřednictvím mnoha komunikačních nástrojů
  • Flexibilita umožňující přizpůsobovat kapacitu dle potřeb
  • Měsíční platba bez počátečních investic
  • Komplexní aktivní podpora 24x7


ZdrojePřehled Využití Specifikace Licence Telefony
Služba GTS Sjednocená komunikace představuje ideální řešení pro společnosti, které chtějí zvýšit svou efektivitu a optimalizovat procesy bez nutnosti investičních nákladů. Služba nabízí komplexní řešení veškerých komunikačních potřeb společnosti. Řešení zahrnuje veškeré technické komunikační nástroje.
 

IP telefony
Nemusíte si dělat starosti s pořizováním IP telefonů. Ty tvoří nedílnou součást služby. Na výběr máte různé typy telefonů, které spojují ELEGANCI a PRAKTICKÉ vlastnosti: stolní telefon, telefon pro asistentky nebo manažery, bezdrátový IP DECT telefon jak s pokrytím malé kanceláře, tak pro rozlehlé areály nemocnic, skladů nebo výrobních hal. IP komunikátory u vstupních dveří nebo citlivé telekonferenční jednotky s kvalitním hlasovým výstupem. 
 
Chat a prezence
Funkce zobrazení přítomnosti – prezence - ukazuje stav vašich kolegů a je určována automaticky na základě jejich činností. Víte, že kolega právě telefonuje, je na schůzce, odešel na krátkou přestávku, nepřeje si být rušen nebo není v práci. Podle toho pak volíte ten nejlepší způsob komunikace: Například mu napsat krátkou otázku pomocí chatu na kterou vám obratem odpoví, i když má právě schůzku.
 
PC a mobilní komunikátor
Už nemusíte přecházet mezi mnoha různými aplikacemi v různých zařízeních. GTS UC-One komunikátor je jedno řešení nabízející komplexní přístup k hlasovým službám, videu, zasíláním zpráv, souborů, sdílení plochy a zobrazení prezence. Jste stále ve spojení a bez výpadku můžete v komunikaci započaté na  notebooku pokračovat na  tabletu nebo chytrém telefonu.
 
HD hlas a video
Vždy vám bude rozumět, ať už budete používat stolní telefon, komunikátor nainstalovaný v počítači, v tabletu nebo v chytrém telefonu. Dodávané IP telefony podporují komunikaci pomocí HD hlasu, některé z nich i videa. Komunikátor GTS UC-One  je univerzálním nástrojem komunikace – používá jak video tak HD hlas. Videohovory vám umožní lépe reagovat na podněty protistrany nebo slouží pro vaše bezpečí při otevírání dveří návštěvníkům.
 
Kontakty
K dispozici máte vždy aktuální firemní telefonní seznam, synchronizovaný osobní seznam ve všech vašich zařízeních. Pro lepší orientaci je k dispozici rychlé prediktivní vyhledávání, zobrazení přítomnosti vašich kolegů a fotografie osob, se kterými právě hovoříte na displeji nebo u tlačítek rychlé volby.

Sdílení plochy
Interní schůzky zaměstnanců mezi různými pobočkami firmy, při jednání u klienta nebo při práci z domova mohou být mnohem efektivnější. Jedním kliknutím můžete sdílet obsah plochy svého počítače, vysvětlit princip pomocí jednoduchého náčrtu (white board) nebo předat vámi upravený dokument vašem ukolegovi.K dispozici je chat a zobrazení účastníků spolupráce včetně možnosti zavolat další účastníky.
 
Telekonference
Umožňuje komunikaci lidem z různých lokalit, při cestování nebo z domova. Stačí vytočit číslo vaší telekonference a začít hovor. Díky integraci lze telekonferenci také předem naplánovat v outlooku do kalendáře vašich kolegů a poslat jim i přístupové údaje. Pokud jste u svého IP telefonu, stačí stisknout tlačítko – místnost i pin moderátoru se zadá automaticky. Přes webový portál můžete začít telekonferenci nahrávat, umlčet nebo dokonce vyloučit některé účastníky. Chybějícího kolegu můžete do konference zavolat a propojit. Pro řízení lze využít i komunikátor GTS UC-One.
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím