Backup

Kontaktujte nás

800 990 990ChatChcete-li získat více informací kliněte zde

Buďte připraveni na neočekávané události

GTS Backup Vám zajistí spolehlivé zálohování a rychlou obnovu Vašich podnikových dat. Díky velmi jednoduchému, ale bezpečnému systému zálohování na principu disk-to-disk (D2D) můžete podnikat v klidu. Ať už budete zálohovat servery ve Vaší firmě nebo  přímo v datových centrech GTS, ochráníte tím firemní data,  aplikace, databáze a další systémová data. Zlepšíte práci s daty a zároveň ušetříte čas, peníze a zdroje.

Přínosy

  • GTS Backup je ideálním doplňkem hned k několika službám - Virtual Hosting Environment, Virtuální Privátní Server, GTS datacentrum a nebo zařízením ve vzdálených lokalitách zákazníka
  • Zajistíte zálohování dat prostřednictvím systému, který je světoznámým leadrem na trhu
  • Snížíte investice do IT a můžete se soustředit na hlavní oblasti vašeho primárního podnikání
  • Během několika minut si vytvoříte a spustíte vlastní plán zálohování
  • Předvídatelná struktura nákladů správy vašich dat
  • Plná a proaktivní podpora 24/7 dohledového centra


Reference

 
Přehled Využití Specifikace Pokrytí služby
GTS Backup chrání firemní data a zajišťuje jejich nepřetržitou dostupnost. Zálohování slouží k ochraně a správě zákaznických dat umístěných v datových centrech GTS nebo ve vzdálených lokalitách zákazníka. Přívětivé uživatelské rozhraní umožňuje zálohování, obnovu a archivaci dat všech operačních systémů, databází a aplikací. Nabízíme široké spektrum schémat pro zálohování a obnovu dat (backup and restore). O vše se také mohou postarat odborníci GTS, aby Vaše firma ušetřila čas a peníze.
 
Poskytováno je automatické zálohování tzv. disk-to-disk (D2D) a obnova dat prostřednictvím předního a světoznámého zálohovacího softwaru firmy CommVault. Systémy typu diskového zálohování jsou automatizované a eliminují případné chyby způsobené manipulací s běžnými páskami. Na obnovení souborů, tak nemusíte čekat dlouhé hodiny, data získáte jednodušším způsobem za pár minut.
 

Služba GTS Backup je snadná a rychlá. Jednoduše vyberete zálohovací schéma, nainstalujete zálohovacího klienta a nastavíte plán zálohování, který bude nejvíce vyhovovat vaším požadavkům. Náš profesionální tým je připraven Vám kdykoliv pomoci 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Pro více informací nás kontaktujte.

Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím