ÚvodO společnostiTiskové zprávy a aktuality

Tiskové zprávy a aktuality

Deutsche Telekom uzavírá akvizici GTS Central Europe

02.06.2014 | Bonn/ Varšava/Praha, 2. června 2014 | Tiskové zprávy a aktuality


Deutsche Telekom zahajuje provozní integraci GTS
Zákazníky a zaměstnance čekají výhody
 
Deutsche Telekom oficiálně uzavřel akvizici GTS Central Europe, což představuje první krok ve spojení těchto dvou společností. Danny Bottoms, dosavadní generální ředitel GTS Central Europe, zůstává nadále v čele společnosti. Plná provozní integrace je v České republice, Polsku a Oddělení mezinárodního obchodu (International Business Unit)  očekávána k 1. říjnu, přičemž zákonná fúze je plánována na 1. leden 2015.

"Akvizice je dokončena a my se těšíme, že se díky spojení znalosti B2B trhu na straně GTS s našimi  prvotřídními technologiemi a rozsáhlou evropskou sítí staneme preferovaným dodavatelem služeb pro firemní zákazníky. Akvizice GTS podporuje implementaci naší strategie posílit a dale rozvíjet svůj lokální i celoevropský  B2B byznys zahrnující také mezinárodní velkoobchodní zákazníky,” říká Claudia Nemat, členka představenstva Deutsche Telekomu pro Evropu a technologie a doplňuje: “A co je nejdůležitější: chceme zachovat know-how GTS a kombinovat jejich přístup k podnikání se silnými stránkami Deutsche Telekomu.”
 
“Jsme šťastní, že nyní se můžeme pustit do integračního procesu plnou rychlostí. Spojení GTS se zdroji DT nám umožní poskytovat zákazníkům víc služeb, které zjednoduší jejich podnikání, ” říká Danny Bottoms, generální ředitel GTS. “Zaměstnanci GTS jsou základem našeho úspěchu a já se těším, že v rámci Deutsche Telekomu společně  dosáhneme ještě více.”
 
Transakce byla uzavřena 30. května 2014; k témuž datu Deutsche Telekom zahájil konsolidaci skupiny GTS. Tisková konference, která nabídne detailnější pohled na integraci obou firem, je plánována na 11.  červen  ve Varšavě.
 
 
Deutsche Telekom AG
Corporate Communications
 
Tel.: +49 228 181 4949
E-Mail: media@telekom.de
 
Další informace pro média: www.telekom.com/media and www.telekom.com/photos


O skupině Deutsche Telekom

Deutsche Telekom je přední světovou společností zaměřenou na integrované telekomunikační služby, která má přes 142 milionů zákazníků, 31 milionů pevných a 17 milionů vysokorychlostních linek (k 31.12. 2013). Skupina nabízí služby pevných sítí, mobilních komunikací, internetu a IPTV pro sektor domácností, a ICT řešení pro firemní zákazníky. Deutsche Telekom působí v cca 50 zemích a po celém světě má přes 229,000 zaměstnanců.  V roce 2013 skupina dosáhla tržeb ve výši 60,1 miliard eur, přičemž více než polovina tohoto objemu byla vytvořena mimo Německo.

O skupině GTS

Skupina GTS Central Europe (GTS) je jedním z předních poskytovatelů řešení založených na infrastruktuře v zemích střední a východní Evropy. GTS vlastní a provozuje rozsáhlou optickou síť a datová centra pokrývající celý region. V České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku nabízí skupina regionální dosah s hustými lokálními sítěmi a nabízí tak širokou paletu služeb. Od základních hlasových a datových služeb až po rozsáhlé virtuální privátní sítě a managed služby datových center spojuje skupina GTS nejnovější technologie se svou rozsáhlou sítí a poskytuje tak vedoucí zákaznická řešení v oboru. S  téměř dvacetiletou výraznou historií fungování ve střední a východní Evropě je skupina zavázána poskytovat hodnotné služby s vynikající kvalitou svým téměř 35 tisícům zákazníků z oblasti firem, operátorů a veřejné správy. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

Zpátky
Na této webové stránce používáme cookies
Pokračováním v užívání této stránky beze změny souhlasíte s naší politikou ochrany údajů, jinak můžete nastavit cookies prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Pro odstranění této zprávy, klikněte prosím na tlačítko souhlasím.. Souhlasím